FRIGO SOĞUK TAŞIMACILIK

Soğuk zincir ürünlerin taşımacılığında kullanılan frigo dorseli tırlar ile gerçekleştirmektedir. -30 derece soğukluktan + 25 derece sıcaklığa kadar ayarlanabilir soğutucuları bulunan tırlarımız ile bu dereceler arasında taşınması gereken tüm ürünlerin taşınmasını ısı muhafazası yapılarak sağlayabilmekteyiz.

Frigo tır taşımacılığı kuru yük taşımacılığına göre çok daha özen ve titizlik gerektiren bir alan olduğundan taşıma süresi boyunca taşınan ürünlerin bozulma ve deformasyona uğramaması için ısı takibi amacıyla dorse içerisine yerleştirilen kontrol cihazları ile sürekli olarak uzaktan kontrol edilmekte, olası arıza veya sorunlarda anında müdahale edilmektedir.

Sürekli olarak görev başında bulunan deneyimli operasyon ekibimiz firmamıza yazılı veya sözlü olarak gelen her türlü frigo yük taşıma talebine kısa sürede yanıt veriyor, müşteri beklentilerini karşılayacak navlun teklifleri ve danışmanlık bilgileri sunmaktadır.

Transit ve ihracat kapsamlı her nevi frigo nakliye taleplerini anında değerlendirerek makul teklifler sunan firmamız frigo nakliye alanında başarılı çalışmalara imza atmakta, müşteri memnuniyetine bağlı kalarak yapılan çalışmalardan önemli oranda beğeni ve takdir almaktadır.


KARAYOLU TAŞIMACILIĞI   FRIGO SOĞUK TAŞIMACILIK   KONTEYNER TAŞIMACILIĞI   DENİZ YOLU TAŞIMACILIĞI   INTERMODAL TAŞIMACILIK