HAKKIMIZDA

30 senelik Lojistik deneyimimizi LOGI MAKS Logistic S.p. Z.o.o da birleştirdik. Felsefemiz Güvenilir taşıma iyi hizmet vermektir. Kendi öz mal araçlarımızla Avrupa'nın her yerine nakliye yapmak ve güvenilir bir şekilde ulaştırmaktır. Avrupa da frigo ve kuru yük taşıması yapmaktayız. Kendi Transport lisansımız ve sigortalı araçlarımız ve GPS ile araçlarımızı izleyebilirsiniz.
Avrupa uluslararası nakliye sektöründeki değişim ve gelişimine paralel olarak hizmet ağını geliştirmiş ve günün şartlarına uyarlama konusunda da gerekli atılımları yapmıştır. Uluslararası taşımacılık konusunda her yıl kendisini yenileyen ve müşteri odaklı hizmet kalitesini yükselterek lojistik pazarının Güvenilir ve servis kalitesi veren firmalar arasında

 

VİZYONUMUZ

Faaliyet gösterdiği tüm taşımacılık alanlarında, teknolojik yeniliklerle sürekli gelişen, müşterilerinin beklentilerini karşılayan kaliteli taşımacılık hizmeti yürüten, müşteri ve çalışanlarına değer katarak onların memnuniyetini sağlayan, lojistik/taşımacılık sektöründe en iyi hizmeti hayata geçirme konusunda gerekli altyapı çalışmalarını güçlendirerek, sunduğu hizmet ve servislerle örnek olan, sektörde lider ve global bir şirket olmak.

MİSYONUMUZ

Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir. Sunduğumuz lojistik taşımacılık hizmetleri sayesinde, müşterilerimizin, kendini farklı hissetmesini sağlamak, Müşteri odaklı çalışarak, pazarın talep ve beklentilerini tespit etmek, yeni yol haritaları geliştirecek hareket yeteneğine sahip ve dinamik olmak, Saygın, istikrarlı, güçlü, dürüst ve güvenilir bir kurum olmak, Sonuca odaklanarak, hizmette kaliteden asla ödün vermemek.